Причини сенсаційного розгрому Роми в півфіналі Ліги Європи

Рома Манчестер Юнайтед

З хокейним рахунком завершився перший матч півфіналу Ліги Європи між Манчестер Юнайтед і італійською Ромою. 6-2 виграли «червоні дияволи», підтвердивши статус явного фаворита на вихід у фінал турніру. Тепер італійцям потрібно забивати мінімум чотири голи на своєму полі, тому шансів на вихід у вирішальний матч практично немає. МЮ може виграти Лігу Європи вдруге за останні чотири роки.

Причин розгрому Роми досить багато. Відразу потрібно зазначити відсутність ключових гравців у середній лінії. Манчестер Юнайтед дуже швидко проходив відрізок до штрафного майданчика суперників, що дозволяло створювати численні гольові моменти. Футболісти Роми «вичавили» з себе по максимуму, тому вийшло забити два голи. Травма основного голкіпера зіграла одну з ключових ролей, тому що запасний воротар пропустив всі п’ять голів у другому таймі. Грубі помилки другого голкіпера були абсолютно невиправданими. Один з ударів він відбив перед собою, а ще кілька голів влетіли між руками.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.