Світоліна не реалізувала 6 матчболів і програла на старті турніру в Мадриді

Світоліна Мадрид теніс

Українка продовжила серію програшів на тенісному турнірі в Мадриді на стадії першого раунду. Дані змагання постійно створювали для Світоліної певні проблеми, тому що вона не дуже любить грати на ґрунтовому покритті. У матчі проти швейцарки Тайхманн знову поразка, але сценарій перевершив всі очікування глядачів. Еліна програла в третій вирішальній партії з рахунком 7-6 на тайбрейку.

По ходу поєдинку Світоліна постійно вигравала. Впевнений перший сет закінчився в її користь з рахунком 6-2. У другій партії українка відразу зробила брейк, але суперниця почала грати максимально агресивно, постійно потрапляючи в корт. У третьому сеті Еліна знову проявила свої найкращі якості, повівши в рахунку 5-1. Але потім настав справжній провал, який став причиною поразки. Після шести нереалізованих матчболів Світоліна довела справу до рахунку 6-6 і поступилася Тайхманн дуже образливим чином. Перед Ролан Гаррос Світоліна ще зіграє в Римі, де у неї завжди були непогані результати.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.