Шанси на вихід до фіналу футбольної Ліги Європи

Півфінали Ліги Європи

Після вдалих виступів англійських клубів у перших матчах Ліги Чемпіонів Манчестер Юнайтед і Арсенал готуються провести перші поєдинки в Лізі Європи. Саме ці два клуби є головними претендентами на вихід у фінал, що підтверджують букмекери та часті ставки на їх прохід далі. Для Арсеналу даний турнір є останньою надією потрапити в Лігу Чемпіонів наступного сезону, оскільки команда знаходиться на поганих позиціях в турнірній таблиці АПЛ.

В команді Манчестер Юнайтед матч проти італійської Роми пропустять Марсьяль і захисник Джонс. У складі суперників також є втрати: Манчіні, Педро і Дзаньоло. Не можна сказати, що Рома знаходиться у відмінній формі, тому ймовірність виграшу господарів стадіону досить велика. Манчестер Юнайтед та Арсенал мають непогані шанси зустрітися у фіналі, а у вирішальному матчі Ліги Чемпіонів любителі англійського футболу запросто можуть побачити Челсі та Манчестер Сіті.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.