Провальний матч Манчестер Юнайтед проти Вулверхемптону

Манчестер Юнайтед Вулверхемптон

В понеділок поєдинок АПЛ між Манчестер Юнайтед та Вулверхемптоном став програшним для господарів стадіону Олд Траффорд. Підопічні Ральфа Рангніка не можуть налаштуватися на командну гру. Посилення у вигляді переходу до клубу Кріштіану Роналду ніяк не допомогло МЮ, що підтверджують результати у Лізі Чемпіонів та в англійській Прем’єр-Лізі.

Черговий тур проти Вулверхемптону розпочався для Манчестер Юнайтед вкрай невдало. Вони ніяк не могли зібратися, щоб організувати хоча б одну гостру атаку. У другому таймі гості таки скористалися невпевненою грою суперників, тому Вулверхемптон забив гол на 82 хвилині. Рангнік не зміг перебудувати гру, щоб зрівняти рахунок, тому для МЮ цей матч став черговим розчаруванням.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.