Бонус:

Бонуси не передбачені

4.4 / 5
Рейтинг
Деталі:

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

Спортліга МСЛ онлайн: огляд букмекерської контори

Sportliga букмекерська контора успішно функціонує з 2018 року та належить українському державному оператору «М.С.Л». Діяльність букмекера відбувається згідно ліцензії Міністерства Фінансів України, завдяки чому БК Sportliga має можливість організовувати спортивні лотереї серед усіх бажаючих. Для СпортЛіга мобільна версія передбачена, тому можна укладати парі, використовуючи портативні пристрої. Sportliga букмекерська контора приймає ставки на спорт онлайн та має безліч пунктів прийому з їх подальшою синхронізацією (можливість поставити на дисципліну, що подобається, в одному пункті, а отримати виграш — в іншому) по всій території країни.

Ставки на спорт СпортЛіга та їх особливості

Ставки на спорт СпортЛіга приймає в режимі 24/7 та пропонує ставити на такі дисципліни:

 • футбол;
 • теніс;
 • гандбол;
 • футзал;
 • баскетбол;
 • волейбол;
 • бейсбол;
 • бокс;
 • хокей!

В Sportliga передбачений віртуальний спорт — гравцям пропонується також зіграти на тоталізаторі. Перш ніж робити ставки на спорт онлайн в відомій конторі, варто ознайомитися з її лінією. Розпис в Sportliga не досить широкий. Крім результату дозволяється ставити на точний рахунок, тотали (індивідуальні, загальні, по таймам), азіатські фори. Клієнтам БК пропонується широкий вибір футбольних турнірів: Прем’єр-ліга Англії, чемпіонат Вірменії. Коефіцієнти в Sportliga не дуже високі. Середня маржа знаходиться в діапазоні від 16.6 до 16.7%.

Щодоби контра виставляє 20-30 подій в лінію. Більшість з них проходить в вечірній час. Ставки на спорт СпортЛіга приймає виключно в форматі pre-total. Можливості ставити в режимі «Live» у клієнтів Sportliga немає, тому укладати парі в вибраній дисципліні пропонується лише строго до початку гри.

Офіційний сайт Sportliga та його дизайн

Сайт Sportliga відрізняється стильним та лаконічним дизайном, виконаним в світлих тонах. Інтерфейс для більшої зручності гравців переведений на дві мови — російську та українську. Меню Sportliga складається з декількох розділів: «Спорт» (передматчева лінія), «Новини», «Спортліга». Останній розділ офіційного сайту Sportliga включає шість вкладок з назвами спортивних дисциплін — «Футбол», «Хокей», «Баскетбол», «Теніс», «Гандбол», «Волейбол».

СпортЛіга офіційний сайт швидко провантажується, оперативно оновлюється. Так як БК працює в режимі 24/7, бетор має можливість робити в СпортЛіга ставки на спорт онлайн в будь-який час доби. Окремо винесена рубрика «Спорт прогноз», в якій прихований тираж футбольного тоталізатора. В футері головної сторінки Sportliga представлена інформація про компанію, контакти та розділ «FAQ».

Букмекерська контора СпортЛіга реєстрація для новачків

В букмекерській конторі СпортЛіга реєстрація представляє собою обов’язкову процедуру для всіх тих, хто налаштований робити в Sportliga ставки грошима в режимі онлайн на улюблені види спорту та заробляти на цьому. Зареєструватися в СпортЛіга можуть всі бажаючі, які досягли повноліття. Для створення облікового запису в Sportliga необхідно виконати декілька нескладних дій:

 • натиснути на клавішу «Вхід/Реєстрація» в правому верхньому кутку на сайті Sportliga;
 • вказати персональні дані в запропонованих полях реєстраційної форми та натиснути на кнопку «Далі»;
 • активувати обліковий запис в Sportliga, підтвердивши номер мобільного телефону та адресу електронної пошти;
 • авторизуватися на сайті БК, перейшовши по посиланню, відправленому в листі на E-mail;
 • виконати в Sportliga вхід, використовуючи логін та пароль.

Після цього гравець може зайти в особистий кабінет Sportliga, отримавши право робити ставки на спорт онлайн та доступ до інших можливостей букмекерської контори. На етапі реєстрації потрібно пройти верифікацію особистості. Для цього треба відправити якісні копії паспорту, а також копію будь-якого документу, який підтверджує адресу проживання або прописки (виписка з банку, рахунок за комунальні послуги, податкові або судові документи).

Поповнення рахунку
Сума
Час
Комісія
від 20 до 10000
1-24 год.
0%
від 20 до 10000
1-24 год.
0%
від 20 до 10000
1-24 год.
0%
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
від 20 до 3000
1-24 год.
1.5%
від 20 до 3000
1-24 год.
1.5%
від 20 до 3000
1-24 год.
0%

СпортЛіга мобільна версія та додаток

Для більшої зручності гравців для БК СпортЛіга мобільна версія передбачена. По своєму функціоналу вона ідентична повній версії сайту та дозволяє робити в Sportliga ставки грошима з будь-якого портативного девайсу (телефону, планшету з ОС Android чи IOS) без прив’язки до стаціонарного ПК та конкретної геолокації. Відмінності в СпортЛіга мобільній версії можуть спостерігатися лише в іншому розташуванні розділів на телефоні.

Мобільний додаток СпортЛіга розроблений лише для портативних пристроїв з ОС Android. Для його завантаження необхідно перейти на офіційний сайт Sportliga в розділ «Мобільний додаток» та дотримуватись інструкцій по встановленню, які будуть з’являтися. Не варто завантажувати спеціальний клієнт з невідомих джерел, адже можна перейти на сайт шахраїв та завантажити шкідливе ПЗ з вірусами. По функціоналу програма для Sportliga така ж сама як і для ПК-сайту, тому бетор не відчує ніяких обмежень під час виставлення ставок.

Бонуси як метод заохочення для гравців

В Sportliga бонуси видаються гравцям не дуже часто. Одне з найпоширеніших заохочень — 50% бонус на депозит. Його розмір залежить від суми поповнення. Внести кошти на рахунок клієнту Sportliga пропонується будь-яким зручним способом — за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, через інтернет-банкінг Приват24, термінали самообслуговування або в наземних пунктах. Мінімальна сума депозиту — 20 гривень. Максимальний ліміт не обмежений.

Бонус СпортЛіга в вигляді фрібету не передбачений для беторів. Однак в Sportliga періодично проводяться акції БК, а також з’являються спеціалізовані ставки, розраховані на ті чи інші спортивні події.

Характеристики букмекерської контори Спортліга

Лінія в прематчі
3/5
Лінія в лайві
2/5
Коефіцієнти
3/5
Практичність платежів
3/5
Служба підтримки
4/5

Про СпортЛіга відгуки досвідчених гравців

Про БК СпортЛіга відгуки на просторах Інтернету зустрічаються переважно позитивні. Їх можна знайти на спеціалізованих сайтах та тематичних форумах, де бетори діляться власними секретами успішного виставлення ставок, розповідають про найбільші виграші та проблеми, з якими довелося стикнутися в процесі гри. Серед недоліків Sportliga гравці з України вказують не дуже широкий розпис подій, відсутність ставок на кіберспорт, культурні та політичні пдії, відсутність розділу «Live», в зв’язку з чим немає можливості укладати парі безпосередньо під час матчу.

Уважно вивчивши СпортЛіга БК огляд, кожен гравець переконається в тому, що Sportliga — це спеціалізований ліцензійний майданчик, де дозволяється ставити на улюблені види спорту в цілодобовому режимі та отримуватися при цьому грошову винагороду. Виконайте в СпортЛіга вхід відразу після створення облікового запису, поповнюйте рахунок та робіть ставки онлайн. Для СпортЛіга мобільна версія розроблена, тому укладати парі дозволяється в будь-якому зручному місці за допомогою телефону, смартфону або планшету без прив’язування до стаціонарного ПК.

Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино