Сенсаційні результати першого туру Ліги Європи

Ліга Європи футбол

Галатасарай виграв у Лаціо з мінімальним рахунком, що стало однією з перших сенсацій ігрового вечора в Лізі Європи. Турецький клуб зумів реалізувати один з нечисленних гольових моментів, зберігши свої ворота сухими. В іншому цікавому матчі французький Марсель сенсаційно не зміг виграти у російського Локомотива, ведучи за рахунком і маючи перевагу в кількості гравців на полі після видалення Тікнізяна. Французька команда пропустила на останніх хвилинах, не заробивши заслужені три очки.

ПСВ внічию зіграв з іспанським Реал Сосьєдадом, маючи перевагу у володінні м’ячем. Виїзна команда забила два голи у відповідь нідерландському клубу, але не дотиснули.
Лестер на своєму стадіоні вигравав по ходу матчу з рахунком 2-0, але не зміг втримати перевагу і потім взагалі міг програти Наполі, бо англійський клуб залишився в меншості на останніх хвилинах. Італійські футболісти змогли переломити хід зустрічі, заробивши перші очки в Лізі Європи на виїзді.