FIFA

Багато букмекерських контор сьогодні орієнтуються не тільки на класичний спорт, а й на кіберспортивні дисципліни, тому дозволяють відвідувачам робити ставки на FIFA та інші змагальні відеоігри. FIFA — серія спортивних симуляторів, що розробляється компанією Electronic Arts протягом 30 років. Перша частина лінійки називалася International Soccer і вийшла в 1993 році на актуальні на той час платформи: Sega Mega Drive, DOS, SNES, Game Boy та інші.

Відтоді нова номерна частина комп’ютерної гри випускається щорічно, остання — FIFA 21. Розробники актуалізують склади, оновлюють графічний движок, модернізують роботу штучного інтелекту, додають режими й можливості, наприклад, сюжетні кампанії, Ultimate Team і так далі. Періодично організовуються чемпіонати для професійних геймерів, кожен з яких протягом матчу управляє віртуальним клубом або збірною. На відміну від альтернативних симуляторів, продукт EA Sports пропонує гравцеві можливість вибирати з реальних команд і спортсменів, оскільки всі необхідні ліцензії придбані.

ставки на ФІФА

Велика частина турнірів проводиться онлайн. В нульових ФІФА була однією з найбільш перспективних змагальних ігор, але пізніше ажіотаж по ній затих, тому зараз чемпіонати в лан-форматі — подія дуже гучна та рідка. Проте, шанувальників у дисципліни немало, отже, майже всі букмекери приймають ставки на FIFA.

Кіберспорт FIFA ставки: основні різновиди

Види кіберспортивних FIFA ставок мало відрізняються від тих, які приймаються онлайн букмекерами на традиційний футбол. Наприклад, беттори можуть укладати парі на наступні результати:

 • нічия;
 • переможець матчу, тайму, всього турніру;
 • різні варіації фори;
 • тотал більше / менше 2.5;
 • точний рахунок!

Перелік, звичайно ж, аж ніяк не повний. Також важливо, що ставки на кіберспортивний матч можна зробити в лайві — режимі реального часу. Якщо зустріч вже почалася, але ще не завершилася, беттору надається можливість поставити безпосередньо протягом гри. Професіонали вміло користуються цією функцією і заробляють на дистанції непогані гроші.

У букмекерських конторах зустрічаються такі варіанти парі:

 • ординар — одна подія в купоні, коефіцієнт стандартний;
 • експрес — бет на кілька матчів зі збільшеним загальним коефіцієнтом;
 • система — комбінація експресів!

Зверніть увагу, що для виграшу по експресу або системі необхідно вірно спрогнозувати кожну подію, а в разі програшу хоча б одної, анулюється весь купон.

Як правильно робити ставки на ФІФА

Якщо ви хочете зрозуміти, як правильно робити ставки на ФІФА, запам’ятайте кілька базових аспектів. Дуже важливо розуміти, що FIFA — це, перш за все, суперництво кіберспортсменів. Командами керують геймери за допомогою геймпадів, тому оцінювати треба не силу клубів в реальному житті, а рівень майстерності кожного учасника чемпіонату. Звичайно ж, якщо зустріч проходить в форматі UT, то аналізувати склади потрібно, але це завдання не першорядне.

Ефективні стратегії ставок на FIFA можна запозичити з класичного футболу, оскільки нічим принципово вони не відрізняються:

 • на нічию або проти нічиї;
 • на точний рахунок;
 • проти фаворита з форою;
 • на кутові, жовті та червоні картки, пенальті!

Щоб мати успіх в беттінгі на ФІФА, вам знадобиться ретельно вивчити професійну сцену, ознайомитися з фаворитами й аутсайдерами, розуміти, на що здатний той чи інший геймер в різних умовах. Критично важливо мати уявлення про особливості актуальної FIFA. Наприклад, в одній версії результативною є гра з флангів, в інший відсоток голів з кутових вище і так далі. Сьогодні за найвигіднішими коефіцієнтами ставки на ФІФА пропонують БК Паріматч і Pinnacle. Реєструйтеся і починайте заробляти гроші.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.