Бонус:

Бонус на депозит до $150

4.1 / 5
Рейтинг

Стабільність та досвід Betcity букмекерської контори

🔥 Назва Betcity
🏆 Рік заснування 2003
✅ Країна Росія
🤑 Валюта рахунку RUB
💵 Платіжні системи VISA, MasterCard, WebMoney, Moneta.ru, Skrill, Yandex.Money, EcoPayz, QIWI, Wallet
💎 Бонус на перший депозит $30
⚽️ Ставки LIVE Так
🔎 Відеотрансляція матчів Так
🚀 Мінімальна ставка $0.15
❤️ Максимальна ставка Визначається адміністрацією
💯 Максимальний виграш 2 000 000 UAH
🏌️ Віртуальний спорт Так
🎲 Тоталізатор Ні
👨‍⚖️ Служба підтримки Live чат, Email
🎱 Ставки Multi-Live Ні
📱 Мобільна версія Так

Історія діяльності Betcity букмекерської контори почалася в далекому 2003 році зі створення російськими підприємцями невеликої мережі наземних ППС букмекерської контори під назвою Betcity. Досить довгий час у букмекера не було власного онлайн порталу, та в результаті у 2017 році виникло аж два юридично незалежних сайти, один із яких легально працює у РФ і розміщений у доменній зоні .ru, а другий — офшорний сайт із реєстрацією на Кіпрі, котрий розміщений у доменній зоні .com. Оскільки робити ставки на спорт онлайн на першому сайті мають змогу лише російські бетори, зупинимося докладніше на другому сайті, доступному гравцям з України. Він має російськомовну версію, де мають змогу грати любителі спортивних ставок багатьох країн колишнього СНД. Офшорна Betcity букмекерська контора має досить широку лінію та середні коефіцієнти, та пропонує гравцям додаткову VIP-опцію, що дає можливість останнім здійснити ставку за підвищеними лімітами.

Характеристики букмекерської контори Betcity

Надійність
3/5
Зручність платежів
3/5
Бонуси
3/5
Коефіцієнти
3/5
Служба підтримки
3/5
Лінія в лайві
3/5
Лінія в прематчі
3/5

Ставки на спорт Бетсіті

Відвідувачам майданчика Betcity пропонується укласти парі на різні події в понад 25 різновидах спорту, у тому числі приймаються прогнози на політику, покер, культуру та кіберспорт. Поміж популярних кіберспортивних дисциплін зробити в Betcity ставки грошима можна на Dota 2, League of Legends, Starcraft та Warcraft 3. На важливі футбольні матчі ринок ставок на спорт Бетсіті сягає понад 170 позицій у розписі. Сере такого розмаїття укладаються парі на статистику, чи заб’є воротар, чи вийде гравець на заміну, на гол із положення поза грою тощо. Ставки на спорт Бетсіті в режимі Live охоплюють майжде 1500 подій щодня. Поміж них є топові матчі, а є і змагання з кіберфутболу й настільного тенісу. Найкраще виглядають центральні матчі з футболу, на які в Betcity ставки грошима доступні в півсотні варіантів. Малопопулярні хокейні турніри представлені 25-30 ринками, трохи менше налічується варіантів у баскетболі й у тенісі. Загалом, кількість доматчевих ставок на спорт онлайн у БК Betcity більш, ніж задовільна. Щодо маржі, то в «прематчі» вона становить 6-7%, а для Live-парі сягає 7%.

Як виглядає офіційний сайт Betcity

Біло-голубі кольори офіційного сайту Betcity демонструють відвідувачам фірмовий стиль букмекерської контори. На головній сторінці користувач побачить найважливіші матчі Live на поточний момент. Панель ліворуч містить перелік усіх дисциплін, на котрі приймаються ставки на спорт онлайн. У горішній панелі Бетсіті офіційного сайту розташувалися кнопки для переходу на мобільну версію Betcity, для поповнення рахунку, реєстрації та Бетсіті входу. Нижче розташувалося головне меню, що містить такі розділи:

 • Лінія;
 • Live;
 • Результати;
 • Статистика;
 • Суперекспрес;
 • Інформація;
 • TV-ігри;
 • Акції!

У розділі «Лінія» бетор побачить розподіл за різновидами спорту, лігами та турнірами. У лайві події спочатку приведені також за різновидами спорту, а в рамках певної дисципліни — за популярністю. Бажаючі здійснити в Бетсіті ставки на спорт онлайн мають змогу скористатися інформаційними блоками, де приведена достовірна статистика й результати останніх змагань у різних дисциплінах. Так, у розділі «Статистика» команда БК Betcity пропонує дані у 25 різновидах спорту, де зібрані таблиці та результати матчів усіх популярних турнірів.

Як проходить у букмекерській конторі Бетсіті реєстрація

Для того, щоби пройти в букмекерській конторі Бетсіті реєстрацію, користувач мусить здійснити такі кроки:

 • натиснути відповідну кнопку в горішньому кутку праворуч.
 • заповнити досить детальну форму, де потрібно вказати логін та пароль для Betcity входу, валюту та країну проживання гравця, номер телефону та актуальну адресу e-mail;
 • підтвердити своє повноліття та знайомство з правилами БК Betcity;
 • підписатися, за бажанням, на новини букмекерського ресурсу!

На вказану адресу пошти користувачеві прийде код активації облікового запису, котрий потрібно ввести у відповідне поле для завершення процедури. Згідно з правилами,зареєструватися в Бетсіті мають змогу лише повнолітні особи. Важливо, якщо користувачі знайомі з правилами укладання спортивних парі загалом та вимогами букмекерської контори Betcity зокрема. У подальшому для входу в особистий кабінет на сайті БК Betcity гравцеві знадобляться лише логін і пароль, котрі варто зберегти в пам’яті пристрою.

Бетсіті мобільна версія та додатки

На головному сайті букмекера є можливість перейти на Бетсіті мобільну версію, або завантажити її через браузер у будь-який мобільний пристрій. Бетсіті мобільна версія чудово адаптується до параметрів гаджету і пропонує беторам доступ до всіх розділів основного ресурсу Betcity. Власники мобільних гаджетів мають змогу пройти реєстрацію в Бетсіті мобільній версії, укладати парі в «прематчі» та в лайві, дивитися трансляції матчів, приймати участь в акціях Betcity, користуватися статистикою, грати в TV-ігри тощо. Використання Бетсіті мобільної версії дає змогу здійснювати ставки в будь-який час і в зручному для користувача місці, що особливо влаштовує прихильників парі у Live режимі. За браком надійного інтернет-з’єднання, бетор має змогу встановити на своєму гаджеті мобільний додаток Бетсіті. Програма компактна з погляду на об’єм пам’яті та економна у використанні інтернет-трафіку. Наразі бетор має змогу завантажити додаток Betcity з мобільної версії сайту лише для пристроїв на базі Android.

Чи пропонує Betcity бонуси своїм клієнтам

Традиційно склалося так, чи ні, але офшорна букмекерська контора Betcity не відрізняється щедрістю та розмаїттям бонусів чи інших акцій БК. У переліку пропонованих на майданчику призових опцій немає звичних багатьом гравцям фрібетів, а є лише три основних різновиди заохочень:

 • привітальний бонус Бетсіті всім новачкам у розмірі $30;
 • кешбек на програні парі;
 • збільшення виплат в експресах на 5%!

Привітальний бонус на депозит не залежить від суми поповнення. Гравцеві достатньо перерахувати на свій рахунок $3 і фіксована призова виплата буде йому гарантована. Для невдах, що втратили на спортивних ставках багато грошей, букмекер пропонує часткову компенсацію втрачених коштів. Розмір такої виплати становить 5-10%, залежно від розміру програшу. Одним із Betcity бонусів можна вважати підвищений на 5% загальний коефіцієнт на експреси, котрі регулярно пропонуються в розділі «Суперекспрес».

Чи варто читати про Бетсіті відгуки

З огляду на те, що любителям спортивних ставок в Україні доступ на офшорний сайт Betcity відчинений, перед тим, як зареєструватися на букмекерському ресурсі, варто було б прочитати про Бетсіті відгуки гравців, котрі користувалися послугами цієї контори. Значна частина з них висловлює обурення діями адміністрації Betcity щодо блокування рахунків на етапі виведення гравцем виграшів. Тому ще раз попередимо про те, як важливо, прочитати про Бетсіті БК огляди експертів знати і виконувати правила букмекерського ресурсу та вибирати для гри надійні сайти.

Платіжні методи букмекерської контори Betcity

Поповнення рахунку
Сума
Час
Комісія
від 10 до 595000
миттєво
0%
від 10 до 595000
миттєво
0%
від 10 до 250000
миттєво
0%
від 10 до 15000
миттєво
0%
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
від 1000 до 595000
1 - 5 дн.
0%
від 1000 до 595000
1 - 5 дн.
0%
від 100 до 15000
миттєво
0%
Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино