Сенсації четвертого ігрового дня на турнірі в Ліоні

Теніс турнір Ліон

Не самий престижний тенісний турнір у французькому місті Ліоні зібрав досить іменитих тенісистів. Четвертий ігровий день приніс безліч сенсаційних результатів. Домінік Тім після травми зміг швидко відновитися, але всі бачать, що він не викладається на всі 100 відсотків. В цей раз в Ліоні він поступився Камерону Норрі на стадії 1/8 фіналу. Тім програв з розгромним рахунком 6-3 6-2, тому чекати від нього хороших результатів на Ролан Гаррос не варто.

Майбутній чоловік Еліни Світоліної — Гаель Монфіс знову програв після першого вдалого матчу на турнірі в Ліоні за останні півтора року. Французу не допомогли рідні стіни, тому матч проти Нішіока закінчився для нього черговою поразкою. Монфіс довів справу до вирішального третього сету, але на тай-брейку не вийшло переграти швидкого японця. Також слід зазначити сенсаційну поразку Сіннера, який в боротьбі поступився французу Рідеркнеху.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.