Сенсаційні учасниці півфіналу жіночого Ролан Гаррос

Цідансек Павлюченкова Париж

Дві учасниці півфінальній стадії Ролан Гаррос в жіночій сітці порадували сенсаційними результатами у чвертьфіналах. Анастасія Павлюченкова знову виграла матч, програючи по сетах 1-0. Її суперниця Рибакіна не змогла показати свій звичний теніс, поступившись у вирішальному сеті з нестандартним рахунком 7-9 по геймах. Росіянка знову проявила характер, уступаючи по ходу матчу. Посилюючи гру на прийомі, вона перехоплювала ініціативу і змогла виграти кілька важливих очок у вирішальних геймах.

Словенська тенісистка Цідансек змогла виграти в іспанки Бадоси на ґрунтовому покритті, також перемігши у вирішальній партії з рахунком 8-6. Тамара відмінно відіграє на задній лінії, вибудовуючи надійну оборону в складних ситуаціях. На своїй подачі вона діє активно, тому у неї є непогані шанси пройти у фінальну стадію тенісного турніру Великого Шлему вперше в кар’єрі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.