Шанси українських тенісисток на вихід до четвертого раунду Ролан Гаррос

Світоліна Костюк Париж

Дві українські тенісистки, які відстоюють честь країни в турнірі Біллі Джин Кінг, пройшли до третього раунду престижних змагань Ролан Гаррос, але питання в тому, які у них шанси потрапити до четвертого раунду турніру Великого Шлему? Світоліна гратиме проти чешки Крейчіковой, маючи багаторічний досвід виступів у вирішальних стадіях подібних змагань. Дана суперниця становить певну небезпеку, оскільки вона вміє атакувати та частенько розкидає опоненток по кутах корту.

Костюк буде грати з росіянкою Грачовою та в порівнянні з попередніми суперницями їй повинно бути набагато простіше. Грачова демонструвала не найкращий теніс до початку Ролан Гаррос, але завдяки не найскладнішій сітці на старті змогла дійти до третього кола. Якщо українка буде продовжувати грати в такому ж дусі, у неї є всі шанси вперше пройти так далеко на Великому Шлемі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.