Світоліна з майбутнім чоловіком програли на старті турніру в Істбурні

Світоліна Монфіс теніс

Тільки один раунд тенісного турніру змогла пройти Еліна Світоліна, яка показала не найкращий теніс у матчі другого кола проти казашки Рибакіної. Українка змогла повернутися після програного сету в другій партії, коли суперниця подавала на матч за рахунку 5-4. Але на тай-брейку саме Рибакіна продемонструвала атакуючий теніс, який швидко приніс їй бажаний результат. Світоліна активно готується до майбутнього весілля з Гаелем Монфісом, тому тенісисти синхронно продовжують вилітати з усіх календарних турнірів.

Монфіс показав непогану гру, але несподіваний рівень тенісу від його суперника Перселла виявився занадто агресивним. Француз зміг повернутися в матч після програного першого сету, але у вирішальній партії непередбачувано програв, ведучи за рахунком 3-1 з брейком. Гаель продовжує набирати втрачену форму, але йому явно щось заважає. Фахівці вважають, що союз зі Світоліною став причиною тривалого спаду у виконанні однієї з найкращих ракеток Франції минулих часів.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.