Тенісний турнір в Римі продовжує підносити сюрпризи

Турнір теніс Рим

П’ятничні матчі були перенесені на суботу через дощ. Сенсаційний результат поєдинку Ціціпаса і Джоковича зберігає інтригу, оскільки Новак має шанси на перемогу всупереч програшу першого сету і всупереч втраченій подачі в другій партії тенісного турніру. Стефанос має непогану можливість знову обіграти першу ракетку світу, якщо нічого не зміниться завтра. Джокович зіграв відверто погано, тому йому доведеться перебудуватися, щоб здобути вольову перемогу.

Матч між Рубльовим і Сонего також не відбувся. Їм доведеться зіграти в суботу. Російський тенісист є одним з фаворитів престижного Мастерса в Римі, тому дуже велика ймовірність, що Андрій може опинитися в фіналі. У жіночій частині сітки Світоліна не змогла провести вечірній матч проти Iги Швентек. Отже, українська тенісистка проведе свій чвертьфінальний матч в 12-00 за київським часом 15 травня. Еліна двічі ставала чемпіонкою в Римі, але її суперниця перемагала на грунтовому турнірі Великого Шлему в Парижі, тому для майбутньої нареченої Монфіса буде вкрай складно пройти в півфінал.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.