Василь Ломаченко знову опинився в центрі скандалу

Василь Ломаченко скандал

Відомий український боксер продовжує потрапляти у скандальні ситуації. Після перемоги над Коммі кілька тижнів тому він одягнув на свою спину прапор рідного міста замість того, щоб зупинитися на українському прапорі. Навіть Володимиру Кличку це не сподобалося, про що висловився легендарний боксер у своїх соціальних мережах.

А новий скандал розпочався після того, як стало відомо, що Ломаченко вирішив зробити подарунок своєму батькові на день народження. Але подарунок виявився непростим, бо боксер відправив до російського міста Кострома свої олімпійські медалі. З невеликих відрізаних шматочків золотої та срібної медалей було зроблено хрест, який і став подарунком для отця Василя. Компанія, яка виконала дуже нестандартне ювелірне замовлення, повідомила про це в Instagram, після чого почалося бурхливе обговорення та невдоволення з боку українських патріотів.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.