Ювентус не є фаворитом у першому чвертьфіналі ЛЧ

Вільярреал Ювентус ЛЧ

Виїзний матч італійського клубу Ювентус пройде в Іспанії проти Вільярреалу. У букмекерській конторі VBet фаворитом цієї зустрічі є саме господарі стадіону, які показували чудові результати у груповому турнірі Ліги Чемпіонів та продовжують перемагати в іспанському чемпіонаті. Ювентус останнім часом не демонструє стабільної гри, періодично програючи аутсайдерам Серії А. Аталанта могла виграти у «старої сеньйори» в одному з останніх турів чемпіонату Італії, але у відповідь на гол українського футболіста Малиновського — Ювентус відповів забитим м’ячем на останній хвилині матчу. Вільярреал намагатиметься виграти з різницею у кілька голів, тому захисникам гостьової команди завтра буде дуже непросто.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.