Збірна Швеції вилетіла з Кубка Девіса

Кубок Девіса 2021

Черговий чвертьфінал Кубка Девіса закінчився для шведської збірної поразкою та вильотом з оновленого турніру. Рубльов у драматичному матчі проти Еліаса Імера виграв у вирішальній партії з рахунком 7-6 на тай-брейку. Андрій дуже непогано почав і повинен був без проблем вигравати у другому сеті, але потім швед зрівняв рахунок та зміг виграти.

У другому матчі Медведєв переграв Мікаеля Імера. Другий із двох шведських братів поступився, тому парний матч уже не має жодного значення і буде зіграний просто заради розваги. Останні тенісні змагання року матимуть інтригуюче завершення, оскільки у півфіналах уболівальники побачать топових гравців світового рівня.