Збірна України провела останнє тренування перед матчем із Боснією

Україна футбол ЧС

Після впевненої перемоги Фінляндії над Боснією та Герцеговиною ще залишаються шанси у збірної України з футболу вийти до наступного раунду відбору на Чемпіонат Світу 2022 року. Петраков налаштований категорично, тож українці постараються викластися на максимум. Після поразки фінам — боснійці будуть психологічно пригнічені.

Матч України проти Боснії та Герцеговини пройде 16 листопада о 21-45 за Києвом. Водночас Франція на виїзді намагатиметься не програти Фінляндії. Паралельний поєдинок грає величезну роль для розкладів групи. Перемога фінів дозволить їм автоматично вийти з другого місця, а отже Україна сподіватиметься, що чинні чемпіони світи покажуть такий самий рівень футболу, як і в матчі проти Казахстану у Франції.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.