Збірна України з футзалу програла у півфіналі ЧЄ 2022

Україна проти Росії

Вся країна вболівала за українську збірну з футзалу увечері 4 лютого, але півфінальний матч Чемпіонату Європи 2022 закінчився для наших спортсменів невдало. Відповідальний поєдинок проти росіян спочатку став невдачливим. Після цього матчу багато хто в Україні дізналися, що таке міні-футбол, вболіваючи за національну збірну.

На перших хвилинах суперники збірної України з футзалу реалізували сумнівний гольовий момент, скориставшись помилкою воротаря. Головний тренер українців одразу вирішив перейти до агресивної стратегії, перебудувавшись до гри з 5 польовими гравцями. Відразу наші гравці пропустили гол, але наприкінці першого тайму Україні вдалося забити перший м’яч. Тайм завершився з рахунком 1-2 на користь перших у світовому рейтингу.

Другий тайм розпочався з позиційної гри, якою скористалися росіяни. Рахунок став 1-3, після чого Україна перейшла до максимально активних дій в атаці. Наприкінці зустрічі рахунок скоротився до 2-3, а потім російські гравці сфолили та отримали пенальті у свої ворота. На превеликий жаль українських уболівальників та футзалістів, гравець збірної влучив у ноги воротаря, а потім на останніх секундах не було реалізовано стовідсотковий гольовий момент. Україна програла півфінал, але виглядала не гірше за своїх суперників. У другому півфіналі Чемпіонату Європи з футзалу відбувся інший трилер, у якому Португалія здобула вольову перемогу над Іспанією. У матчі за третє місце на ЧЄ 2022 з футзалу українцям доведеться згратиі з одною із найсильніших збірних Європи.