Зимова Олімпіада в Пекіні стартує 4 лютого

Олімпіада Пекін 2022

Офіційне відкриття Олімпійських Ігор у Пекіні відбудеться 4 лютого у п’ятницю. Багато любителів зимових видів спорту заінтриговані. Фігурне катання стане першим змаганням, у якому будуть розіграні комплекти медалей. 5 лютого українська збірна намагатиметься виграти медалі в біатлоні, оскільки одразу 10 спортсменів візьмуть участь у цих змаганнях. У букмекерській конторі Паріматч можна буде виграти пристойну суму, зробивши ставку на переможців одного з перегонів.

Збірна України має всі шанси увійти до числа найкращих на Олімпіаді 2022 року у Пекіні. Головне викластись на максимум, показавши гідний рівень підготовки. Дуже шкода, що Олена Білосюк не зможе допомогти національній команді, бо вона отримала позитивний тест на коронавірус. Незважаючи на те, що відкриття зимової Олімпіади пройде лише завтра, вже пройшли цікаві хокейні матчі, які зробили багато сюрпризів. Наприклад, жіноча збірна Канади виграла з розгромним рахунком у Швейцарії, забивши у ворота суперниць 12 шайб. Це рекорд на Олімпійських Іграх для канадських спортсменок.

У складі учасників у боротьбі за медалі у фігурному катанні українська збірна також втратила кілька спортсменів, які отримали позитивний тест. Максим Нікітін та Олександра Назарова вийдуть на лід, намагаючись показати найкращий результат у своїй категорії. Також не варто забувати про тих, хто нестиме український прапор, згадавши Олександра Абраменка і ту саму Назарову. У букмекерській конторі Паріматч можна зробити ставки на всі види спорту, а подивитися зимову Олімпіаду 2022 року у Пекіні можна у прямій трансляції на національному каналі UA: Перший.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.