Звєрєв Олександр вийшов у півфінал підсумкового тенісного турніру року

Гуркач Звєрєв теніс

Останній матч групового турніру на підсумковому турнірі ATP для Звєрєва завершився вдало. Він зміг у двох партіях виграти у Гуркача, жодного разу не програвши власну подачу. Польський тенісист відверто погано відіграв на змаганнях, поступившись усім без особливої боротьби. Звєрєв почав набирати форму, тому він є одним із фаворитів престижних змагань, які цього року проходять у Турині.

Противником Олександра Звєрєва з півфіналу, швидше за все, буде Новак Джокович. Перша ракетка світу у своїй групі йде на верхній сходинці, тому він зіграє з другим місцем з іншої підгрупи. У четвірці гравців зі Звєрєвим в групі сьогодні пройде ще один поєдинок, який уже нічого не вирішує. Сіннер намагатиметься нав’язати боротьбу Медведєву, але в італійця навряд чи це вийде, тому що Данило цього сезону набрав неймовірну форму і показує теніс найвищого рівня.

А ви вже обрали свого фаворита, аби робити ставки на теніс цього сезону?

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.