Звєрєв та Медведєв виграли перші матчі на підсумковому турнірі ATP

Звєрєв Медведєв ATP

Два фаворити підсумкових змагань ATP сезону з великого тенісу досягли бажаного результату, вигравши перші матчі. Звєрєв Олександр зміг здобути перемогу, не догравши свій поєдинок до кінця. Маттео Берреттіні отримав невелику травму, тому він відмовився від гри у другому сеті після першої програної партії з рахунком 7-6.

Цікавий матч Вімблдону 2021 року в 1/8 фіналу між Гуркачем та Медведєвим сенсаційно завершився на користь поляка. Гуркач проводить вдалий сезон, маючи у своєму активі перемоги над топовими тенісистами світу. У першому матчі підсумкового турніру він виграв перший сет, але потім Медведєв почав грати максимально ефективно і зустріч завершилася на користь другої ракетки світу. Завтра перший матч проведе Новак Джокович, маючи всі шанси на безперечну перемогу над Каспером Руудом.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.