Майбутній Фінал Чотирьох в баскетбольній Євролізі

Фінал Євроліги

Стали відомі дати та розклад майбутнього «Фіналу Чотирьох» в баскетбольній Євролізі. Кращими командами стали ЦСКА, Анадолу Ефес з Туреччини, Мілан і Барселона. Тепер всі клуби знають, що перші поєдинки їм потрібно буде провести ввечері 28 травня. Спочатку в 19-00 за київським часом ЦСКА буде грати проти турецького Анадолу Ефес, а вже через три години почнеться другий півфінальний матч за участю Барси та Мілана.

Лише один вихідний день чекає команди, після чого в Кельні будуть зіграні остаточні поєдинки. І вже 30 травня має бути зіграний фінал, в якому визначиться переможець Євроліги сезону 2020/2021. Одним з головних претендентів на титул є ЦСКА, яке отримало дострокову путівку в «Фінал Чотирьох».

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.